تبلیغات
رنگین کمان(مطالب جالب)

رنگین کمان(مطالب جالب)
رنگین کمون پاداش کسونیه که تا آ خر بارون منتظر بمونن ... بهنام
نویسندگان
نظر سنجی
شما طرفدار کدام تیم هستید؟


صفحات جانبی
ابر برچسب ها
نتیجه بی حوصلگی معمار روی کاشی کاری یک مسجد در مازندران دروغ وحقیقت تبریک صعود پـــرواز بــــارانی باید تا که رنگیــن کمانی برآید حرف دلنشین روزهــــای خـوب مرد که گریه می کنه فلسفه ی سیزده بدر ایرانیان با قبولی طاعات وعبادت گرگ وچوپان کدام پــل در کــجای جــهان شکسته است؟ عید سعید فطر بر همه مبارک حقیقت توقف در ایستگاه زندگی کن کمال بلوغ تامل نیت تو کجا و سرنوشت کجا محبت گاهی چگونه بفهمیم کم خونی داریم؟ داستان غم انگیز رفتگرشهرداری در باره ی نوروز راز ۱۰ رفتار غیرارادی انسان؛ از سکسکه تا گریه می توانی تکیه گاه باشی زنده وسنگ مزار ریشه یابی عبارت تنبل خونه شاه عباس خوب بودن _ به خدا _ سهل ترین کار است باهوش یا احمق؟ درمان همسفر خود وخاندان ماه محرم رنگین کمــــان بهشت حسرت نخور خوب گوش کردن افسردگی خوشبختی شهریار بزرگترین هدیه غمخواری نیست آیلین کوچولو ولی..............اما آیلین کوچولو1 امید تنها دارایی قانع باش سال نو مبارک ماندن ورفتن
پادشاهی دو شاهین کوچک به عنوان هدیه دریافت کرد. آنها را به مربی پرندگان دربار سپرد تا برای استفاده در مراسم شکار تربیت کند.
یک ماه بعد، مربی نزد پادشاه آمد و گفت که یکی از شاهین‌ها تربیت شده، آماده شکار است اما نمی‌داند چه اتفاقی برای آن یکی افتاده و از همان روز اول که آن را روی شاخه‌ای قرار داده تکان نخورده است.

این موضوع کنجکاوی پادشاه را برانگیخت و دستور داد تا پزشکان و مشاوران دربار، كاری کنند که شاهین پرواز کند. اما هیچکدام نتوانستند.
روز بعد پادشاه دستور داد تا به همه مردم اعلام کنند که هر کس بتواند شاهین را به پرواز در آورد پاداش خوبی از پادشاه دریافت خواهد کرد.
صبح روز بعد پادشاه دید که شاهین دوم نیز با چالاکی تمام در باغ در حال پرواز است. پادشاه دستور داد تا معجزه ‌گر شاهین را نزد او بیاورند.
درباریان کشاورزی متواضع را نزد شاه آوردند و گفتند اوست که شاهین را به پرواز درآورد.
پادشاه پرسید: تو شاهین را به پرواز درآوردی؟ چگونه این کار را کردی؟ شاید جادوگر هستی؟
کشاورز که ترسیده بود گفت: سرورم، کار ساده‌ای بود، من فقط شاخه‌ای را که شاهین روی آن نشسته بود بریدمطبقه بندی: طنز،
برچسب ها: دو شاهین،
[ پنجشنبه 12 بهمن 1391 ] [ 01:01 ب.ظ ] [ بهنام ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

سلام،از این که به این وبلاگ سر زد ین، نهایت تقدیرو ازتون دارم ،با ارائه ی نظرات گرمتون صفا بخش محتوای مطالبمون باشین.با تشکر ...بهنام...
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
زیبا

کد متحرک کردن عنوان وب