تبلیغات
رنگین کمان(مطالب جالب)

رنگین کمان(مطالب جالب)
رنگین کمون پاداش کسونیه که تا آ خر بارون منتظر بمونن ... بهنام
نویسندگان
نظر سنجی
شما طرفدار کدام تیم هستید؟


صفحات جانبی
ابر برچسب ها
شهریار داستان غم انگیز رفتگرشهرداری روزهــــای خـوب آیلین کوچولو1 بزرگترین هدیه نیت تو کجا و سرنوشت کجا زندگی کن ولی..............اما حسرت نخور توقف در ایستگاه خوب بودن _ به خدا _ سهل ترین کار است کدام پــل در کــجای جــهان شکسته است؟ تبریک صعود تامل امید تنها دارایی گاهی ماه محرم بــــارانی باید تا که رنگیــن کمانی برآید چگونه بفهمیم کم خونی داریم؟ باهوش یا احمق؟ با قبولی طاعات وعبادت در باره ی نوروز افسردگی بهشت خوب گوش کردن نتیجه بی حوصلگی معمار روی کاشی کاری یک مسجد در مازندران قانع باش حقیقت رنگین کمــــان زنده وسنگ مزار آیلین کوچولو غمخواری نیست کمال بلوغ ماندن ورفتن راز ۱۰ رفتار غیرارادی انسان؛ از سکسکه تا گریه گرگ وچوپان همسفر عید سعید فطر بر همه مبارک مرد که گریه می کنه خوشبختی دروغ وحقیقت می توانی تکیه گاه باشی سال نو مبارک حرف دلنشین ریشه یابی عبارت تنبل خونه شاه عباس محبت درمان پـــرواز خود وخاندان فلسفه ی سیزده بدر ایرانیان


مرد رفتگر آرزو داشت برای یکبار هم که شده موقع شام با تمامی خانواده اش دور سفره کوچکشان باشد و با هم غذا بخورند، او بیشتر وقت ها دیر به خانه میرسید و فرزندانش شامشان را خورده و همگی خوابیده بودند .

هر شب از راه نرسیده به حمام کوچکی که در گوشه حیاط خانه بود میرفت و خستگی و عرق کار طاقت فرسای روزانه را از تن می شست . تنها هم سفره او همسرش بود که در جواب چون و چرای مرد رفته گر ، خستگی و مدرسه فردای بچه ها و اینجور چیزها را بهانه می کرد و همین بود که آرزوی او هنوز دست نیافتنی می نمود .


یک شب شانس آورد و یکی از ماشین های شهرداری او را تا نزدیک خانه شان رساند و او با یک جعبه شیرینی و چند تا پاکت میوه قبل از چیدن سفره شام به خانه رسید .

وقتی پدر سر سفره نشست فرزندان هر یک به بهانه ای با پدر شام نخوردند .

دلش بدجوری شکست وقتی نیمه شب با صدای غذا خوردن یواشکی بچه ها

از خواب بیدار شد و گفتگوی آنها را از آشپزخانه شنید :

« چقدر امشب گشنگی کشیدیم ! بدشانسی بابا زود اومد خونه .

با اون دستاش که از صبح تا شب توی آشغالهای مردمه .

آدم حالش بهم میخوره باهاش غذا بخوره »
طبقه بندی: داستانک،
برچسب ها: داستان غم انگیز رفتگرشهرداری،
[ چهارشنبه 15 آبان 1392 ] [ 12:15 ق.ظ ] [ بهنام ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

سلام،از این که به این وبلاگ سر زد ین، نهایت تقدیرو ازتون دارم ،با ارائه ی نظرات گرمتون صفا بخش محتوای مطالبمون باشین.با تشکر ...بهنام...
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
زیبا

کد متحرک کردن عنوان وب